Monitor Iiyama ProLite XU2792HSU-B1 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Iiyama ProLite XU2792HSU-B1 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2792HSU-B1 27 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor 27 cali XU2792HSU-B1 IPS,Full HD,HDMI,DP,VGA,USB,SLIM UPIIY | 849 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali XU2792HSU-B1 IPS,Full HD,HDMI,DP,VGA,USB,SLIM 51079 | 642 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali XU2792HSU-B1 IPS,Full HD,HDMI,DP,VGA,USB,SLIM 51079 | 849 zł |
Monitor iiyama ProLite XU2792HSU-B1 | 744 zł |
Monitor IIYAMA XU2792HSU-B1 27' IPS 1920x1080 (HD 1080p) 60 Hz 4-6ms | 557 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →