Monitor Iiyama ProLite X2283HSU-B1 21.5 " czarny
Zdjęcia 9 |
Iiyama ProLite X2283HSU-B1 21.5 " czarny
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite X2283HSU-B1 21.5 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor IIYAMA ProLite X2283HSU 21.5" 1920x1080px 1 ms | 400 zł |
Monitor IIYAMA ProLite X2283HSU 21.5" 1920x1080px 1 ms X2283HSU-B1 | 400 zł |
Monitor IIYAMA ProLite X2283HSU-B1 22' VA 1920x1080 (HD 1080p) 75 Hz 1ms | 395 zł |
iiyama X2283HSU-B1 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 399 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →