HyperX Cloud Flight S (HX-HSCFS-SG/WW)
Wideo 11Zdjęcia 11 |
HyperX Cloud Flight S |
|
Wysokiej jakości bezprzewodowe zamknięte słuchawki nauszne dla graczy z transmisją sygnału audio poprzez kanał radiowy, technologią wirtualizacji dźwięku przestrzennego 7.1, odłączanym mikrofonem, doskonałą autonomią i bezprzewodowym ładowaniem Qi. Pozycjonowane są jako produkt wyższej półki cenowej do użytku z komputerami osobistymi, laptopami i konsolami do gier Sony PS4. Są trwałe i łatwo dopasowują się do anatomicznych cech głowy użytkownika, ważą 320 g.
Duże i miękkie, zakrywające całe uszy nauszniki wykończone są oddychającą skórą ekologiczną i wypełnione pianką z pamięcią kształtu. Równomiernie rozprowadzają siłę nacisku, zapewniając brak niewygodnego nacisku na głowę/uszy i całkowity komfort podczas dłuższych sesji grania. Duże, dynamiczne przetworniki odtwarzają pełny zakres częstotliwości, zapewniając mocny i głęboki dźwięk we wszystkich gatunkach projektów gier.
Odłączany mikrofon kierunkowy pojemnościowy z technologią redukcji szumów ma szeroki zakres działania i dobrą czułość zapewniającą pełną transmisję głosu. Wirtualizacja wielokanałowego dźwięku zapewnia lepsze pozycjonowanie źródeł dźwięku, co daje znaczącą przewagę w konkurencyjnych grach typu First Person Shooter. Obsługiwana jest personalizacja elementów sterujących na muszlach słuchawek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Kup HyperX Cloud Flight S
Wszystkie ceny 9 →Słuchawki HYPERX Cloud Flight | 449 zł |
HyperX Cloud Flight – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier (czarno-cze | 489 zł |
Słuchawki HYPERX Cloud Flight | 449 zł |
HyperX Cloud Flight HX-HSCF-BK/EM Nauszne Czarno-czerwony | 405 zł |
Słuchawki HYPERX Cloud Flight 4P5L4AM | 406 zł |