Filtr przedłużacz HSK Acar USB-3m (W0158)
HSK Acar USB-3m 1.5 m3 m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HSK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HSK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HSK Acar USB-3m
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Listwa ACAR USB 3 m Czarny | 130 zł |
Listwa zasilająca Acar USB przeciwprzepięciowa 6 gniazd 3 m czarna (W0158) | 130 zł |
Listwa ACAR USB 3 m Czarny | 180 zł |
Listwa zasilająca ACAR, 230 V | 152 zł |
Acar Listwa zasilająca USB czarna (6 gniazd) 3.0m 2x USB 2.1A | 126 zł |
Modyfikacje HSK Acar USB-3m
Ceny na HSK Acar USB-3m |
---|---|---|---|---|
HSK Acar USB-1.5m | od 199 zł | 2 oferty | ||
HSK Acar USB-3m | od 126 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →