Przedłużacz HSK Acar PS-2P 2x1.5-20m (M01907)
HSK Acar PS-2P 2x1.5-20m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HSK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HSK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HSK Acar PS-2P 2x1.5-20m
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przedłużacz ACAR M01907 (20 m) | 80 zł |
Acar Przedłużacz Ogrodowy ACAR 2x1,5 250V/16A 20M pomarańczowy | 75 zł |
Modyfikacje HSK Acar PS-2P 2x1.5-20m
Ceny na HSK Acar PS-2P 2x1.5-20m |
---|---|---|---|---|
HSK Acar PS-2P 2x1.5-10m | od 42 zł | 5 oferty | ||
HSK Acar PS-2P 2x1.5-15m | od 50 zł | 4 oferty | ||
HSK Acar PS-2P 2x1.5-20m | od 75 zł | 4 oferty | ||
HSK Acar PS-2P 2x1.5-25m | od 93 zł | 5 oferty | ||
HSK Acar PS-2P 2x1.5-30m | od 96 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →