Filtr przedłużacz HSK Acar S8 Dual-1.5m (W1749)
Zdjęcia 3 |
HSK Acar S8 Dual-1.5m |
|
5 gniazd posiada możliwość wyłączenia przycisku, a 3 gniazda ze stałą mocą z sieci.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HSK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HSK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HSK Acar S8 Dual-1.5m
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Listwa ACAR S8 Dual FA S8DCZ (1.5 m) | 90 zł |
Acar S8 dual (1,5m, czarny) | 90 zł |
Listwa ACAR S8 Dual FA S8DCZ (1.5 m) | 90 zł |
Listwa zasilająca Acar S8 Dual przeciwprzepięciowa 8 gniazd 1.5 m czarna ( | 85 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje HSK Acar S8 Dual-1.5m
Ceny na HSK Acar S8 Dual-1.5m |
---|---|---|---|---|
HSK Acar S8 Dual-1.5m | od 73 zł | 10 oferty | ||
HSK Acar S8 Dual-3m | od 82 zł | 10 oferty | ||
HSK Acar S8 Dual-5m | od 90 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →