Filtr cewki HSK Acar PZ-4Z ST 3x2.5-30m (M02113)
HSK Acar PZ-4Z ST 3x2.5-30m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HSK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HSK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HSK Acar PZ-4Z ST 3x2.5-30m
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przedłużacz bębnowy ACAR M02113 (30 m) | 450 zł |
Przedłużacz bębnowy ACAR M02113 (30 m) | 450 zł |
Modyfikacje HSK Acar PZ-4Z ST 3x2.5-30m
Ceny na HSK Acar PZ-4Z ST 3x2.5-30m |
---|---|---|---|---|
HSK Acar PZ-4Z STM 3x2.5-20m | od 260 zł | 4 oferty | ||
HSK Acar PZ-4Z ST 3x2.5-30m | od 450 zł | 3 oferty | ||
HSK Acar PZ-4Z ST 3x2.5-40m | od 500 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →