Filtr przedłużacz HSK Acar S8 FA Rack IEC-5m (W0135)
HSK Acar S8 FA Rack IEC-5m 3 m5 m |
|
Wskazanie działania zabezpieczenia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HSK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HSK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HSK Acar S8 FA Rack IEC-5m
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Listwa ACAR S8 Rack Iec FA S8RICZ5M (5 m) | 105 zł |
Acar Listwa zasilająca S8 RACK IEC 8x 230V PL 5 m (W0135) | 106 zł |
FILTR PRZECIWPRZEPIĘCIOWY ACAR S8 RACK 5M W0135 | 141 zł |
FILTR PRZECIWPRZEPIĘCIOWY ACAR S8 RACK IEC czarny 5M W0135 | 120 zł |
HSK Data Listwa przeciwprzepięciowa Acar Schuko FA RACK IEC 5,0m czarna | 101 zł |
Modyfikacje HSK Acar S8 FA Rack IEC-5m
Ceny na HSK Acar S8 FA Rack IEC-5m |
---|---|---|---|---|
HSK Acar S8 FA Rack IEC-3m | od 113 zł | 5 oferty | ||
HSK Acar S8 FA Rack IEC-5m | od 101 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →