Фільтр-подовжувач HSK Acar S8 Dual-5m (W1751)
Фото 3 |
HSK Acar S8 Dual-5m |
|
5 розеток можна відключати кнопкою, а 3 розетки з постійним живленням від мережі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HSK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HSK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HSK Acar S8 Dual-5m
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Listwa HSK DATA Acar S8 dual, 8 gniazd, 5 m | 97 zł |
Listwa ACAR S8 Dual FA S8DCZ (5 m) | 97 zł |
Listwa zasilająca Acar S8 DUAL 5m czarna | 91 zł |
Acar S8 Dual przeciwprzepięciowa 8 gniazd 5 m czarna | 95 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації HSK Acar S8 Dual-5m
Ціни на HSK Acar S8 Dual-5m |
---|---|---|---|---|
HSK Acar S8 Dual-1.5m | від 73 zł | 9 пропозицій | ||
HSK Acar S8 Dual-3m | від 82 zł | 9 пропозицій | ||
HSK Acar S8 Dual-5m | від 86 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →