Przedłużacz HSK Acar PS-2P 2x1-30m (M01808)
Zdjęcia 3 |
HSK Acar PS-2P 2x1-30m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HSK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HSK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HSK Acar PS-2P 2x1-30m
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przedłużacz ACAR M01808 (30 m) | 80 zł |
Acar przedłużacz PS-2P 2x1 30.0m (M01808) | 79 zł |
Przedłużacz ogrodowy Acar pomarańczowy (30 m) | 77 zł |
Modyfikacje HSK Acar PS-2P 2x1-30m
Ceny na HSK Acar PS-2P 2x1-30m |
---|---|---|---|---|
HSK Acar PS-2P 2x1-10m | od 32 zł | 4 oferty | ||
HSK Acar PS-2P 2x1-15m | od 43 zł | 6 oferty | ||
HSK Acar PS-2P 2x1-20m | od 55 zł | 7 oferty | ||
HSK Acar PS-2P 2x1-25m | od 65 zł | 5 oferty | ||
HSK Acar PS-2P 2x1-30m | od 77 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →