Filtr przedłużacz HSK Acar PZ-4Z OTM 3x1.5-30m (M02049) (M02049)
HSK Acar PZ-4Z OTM 3x1.5-30m (M02049) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HSK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HSK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HSK Acar PZ-4Z OTM 3x1.5-30m (M02049)
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przedłużacz ACAR M02049 (30 m) | 210 zł |
Acar Przedłużacz bębnowy 30m czarny | 208 zł |
Przedłużacz bębnowy zwijany ACAR 30m 4 gniazdka 10A budowlany ogrodowy | 209 zł |
Przedł.ZWIJANY ACAR PZ-4Z/OT H05VV-F 3Gx1.5 30M Z STYK. OCHR. CZARNY M0204 | 203 zł |
Modyfikacje HSK Acar PZ-4Z OTM 3x1.5-30m (M02049)
Ceny na HSK Acar PZ-4Z OTM 3x1.5-30m (M02049) |
---|---|---|---|---|
HSK Acar PZ-4Z OTM 3x1.5-30m (M02049) | od 203 zł | 6 oferty | ||
HSK Acar PZ-4Z OTM 3x1.5-30m (M01951) | od 203 zł | 6 oferty | ||
HSK Acar PZ-4Z OTM 3x1.5-40m (M02050) | od 246 zł | 5 oferty | ||
HSK Acar PZ-4Z OTM 3x1.5-40m (M01802) | od 246 zł | 6 oferty | ||
HSK Acar PZ-4Z OTM 3x1.5-50m (M02051) | od 287 zł | 5 oferty | ||
HSK Acar PZ-4Z OTM 3x1.5-50m (M01803) | od 287 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →