Filtr przedłużacz Legrand 049427
Zdjęcia 6 |
Legrand 049427 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand 049427
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Legrand Przedłużacz 6x2PZ 1,5m czarny ALLGRPA04942700 | 108 zł |
Legrand Przedłużacz 6x2PZ 1,5m czarny 94102 | 108 zł |
Legrand Przedłużacz z ochronnikiem 6X2P+Z 1.5M-C/G Legrand 049427 himp | 116 zł |
Listwa zasilająca LEGRAND 049427 | 128 zł |
Legrand Przedłużacz ochronny - 6X2P+Z 1.5M-CZARNY - darmowy odbiór w 22 mi | 109 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →