SSD HP P40 P40502-B21 480 GB DWPD 3.5
HP P40502-B21 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP P40 P40502-B21 480 GB DWPD 3.5
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hewlett Packard SSD 25 HPE 480GB SATA 6G MU BC SFF SERVER MIXED USE BASIC | 1 185 zł |
Dysk serwerowy HP 480GB 2.5'' SATA III (6 Gb/s) (P40502-B21) | 1 095 zł |
HPE 480GB SATA 6G Mixed Use SFF (2.5in) Basic Carrier Multi P40502-B21 | 1 102 zł |
Dysk SSD Hewlett Packard Enterprise HPE 480 GB SATA MU SFF BC MV | 1 184 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! hewlett packard enterprise Dysk 480GB SATA MU SFF Bu | 1 094 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje HP P40 P40502-B21
Ceny na HP P40 P40502-B21 |
---|---|---|---|---|
HP P40 P40497-B21 480 GB DWPD 0.5 | od 791 zł | 8 oferty | ||
HP P40 P40502-B21 480 GB DWPD 3.5 | od 966 zł | 8 oferty | ||
HP P40 P40498-B21 960 GB | od 1 117 zł | 6 oferty | ||
HP P40 P40503-B21 960 GB DWPD 3.4 | od 1 919 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →