Projektor HP MP250 (3A3B6AA)
Zdjęcia 8 |
HP MP250
Lampa:LED, 250 lm, ANSI 120 lm, żywotność 25000 h
Rozdzielczość:854x480 px
Projekcja:od 1 m, do 2.1 m
Współczynnik:1.2:1
Podłączenie:HDMI 1 szt., Wi-Fi 5
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MP250
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP MP250
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Hewlett Packard MP250 projektor danych 250 lumenów WVGA HP-PROY MP250 | 1 127 zł |
Projektor HP HP Projektor MP250 DLP WVGA 16:9 | 1 197 zł |
HP LED Projector MP250 WVGA (854x480), 120 ANSI lumens, Grey, Lamp warrant | 1 287 zł |
HP Beamer MP250 250 lumenów WVGA | 1 200 zł |
Hp Mp250 Portable Dlp Projector Posrebrzany 3A3B6AA | 1 478 zł |
Projektor HP HP Projektor MP250 DLP WVGA 16:9 | 1 184 zł |
Projektor LED HP MP250 WVGA (854x480), 120 ANSI lumenów, Szary, Gwarancja | 1 261 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →