Soundbar Yamaha SR-B20A
Wideo 10Zdjęcia 21 |
Yamaha SR-B20A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha SR-B20A
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha SR-B20A soundbar z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 3D wbudowanym | 890 zł |
YAMAHA Soundbar YAMAHA SR-B20A Czarny | 897 zł |
Yamaha SR-B20A | 899 zł |
Yamaha SR-B20A (biały) | 899 zł |
Yamaha Audio SR-B20ABL Sound Bar z wbudowanymi subwooferami i Bluetooth cz | 1 228 zł |
Yamaha SR-B20A | 899 zł |
Yamaha SR-B20A (czarny) | 899 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →