Projektor Overmax Multipic 4.2
Zdjęcia 6 |
Overmax Multipic 4.2
Lampa:LED, 4500 lm, żywotność 20000 h
Projekcja:od 1.2 m, do 6.15 m
Podłączenie:HDMI 2 szt.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Multipic 4.2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Overmax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Overmax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Overmax Multipic 4.2
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Projektor OVERMAX Multipic 4.2 FullHD (OV-MULTIPIC 4.2) | 766 zł |
OVERMAX Projektor OVERMAX Multipic 4.2 Czarny | 769 zł |
Overmax Multipic 4.2 black PJ-OVR-002 | 769 zł |
Projektor OVERMAX Multipic 4.2 | 759 zł |
OVERMAX MULTIPIC 4.2 Czarny OV-MULTIPIC 4.2 | 775 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →