Projektor Overmax Multipic 3.5
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Uniwersalny projektor pod parasolem dostępności dla szerokiego grona odbiorców, wyposażony w źródło światła LED o deklarowanej żywotności około 50 000 godzin. Model bazuje na technologii LCD, która zapewnia rzeczywistą rozdzielczość HD (1280x720 pikseli). Ogólnie rzecz biorąc, projektor może pracować z plikami w rozdzielczości do Full HD. Projekty modeli obrazu na ekranach o przekątnej do 150 cali.
Ustawienia wyświetlania obrazu są wprowadzane ręcznie. Aby dorównać wysokiej jakości obrazowi, Overmax MultiPic 3.5 emituje dobry dźwięk - podsystem akustyczny modelu reprezentuje 4-watowy głośnik z subwooferem. Po wyjęciu z pudełka klienci usług YouTube i KoalaTV są preinstalowani w pamięci urządzenia. Model obsługuje również lustrzane odbicie obrazów z ekranu gadżetów mobilnych za pomocą technologii Miracast i AirPlay. Porty połączeń projektora są reprezentowane przez dwa HDMI, jeden USB, gniazdo audio 3,5 mm do słuchawek lub głośników zewnętrznych. Dołączony pilot służy do zdalnego sterowania pracą urządzenia.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Overmax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Overmax.
Kup Overmax Multipic 3.5
Wszystkie ceny 13 →OVERMAX Multipic 35 rzutnik Full HD LED rzutnik WiFi projektor kina domowe | 499 zł |
OVERMAX Projektor OVERMAX Multipic 3.5 Biało-czarny | 499 zł |
Projektor OVERMAX Multipic 3.5 | 489 zł |
Overmax Multipic 3.5 PJ-OVR-001 | 511 zł |
Projektor OVERMAX Multipic 3.5 | 489 zł |