Dysk twardy HP Server SAS 2.5" 512545-B21
Wideo 2 |
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje HP Server SAS 2.5" 512545-B21
Ceny na HP Server SAS 2.5" 512545-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 2.5" 375861-B21 72 GB 10000 obr./min | od 664 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 431935-B21 72 GB 15000 obr. / min | od 1 143 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 432321-001 72 GB 432321-001 | od 1 228 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 512547-TV1 146 GB | od 1 232 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 431958-B21 146 GB 431958-B21 | od 703 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 432320-001 146 GB 432320-001 | od 596 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 504062-B21 146 GB 504062-B21 | od 1 392 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 512547-B21 146 GB 512547-B21 | od 1 004 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 507125-B21 146 GB pamięć podręczna 16 MB | od 663 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 652611-B21 300 GB | od 594 zł | 3 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 652564-B21 300 GB | od 294 zł | 3 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 759208-B21 300 GB | od 1 443 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 785067-B21 300 GB 10 000 obr./min (SAS 12G) | od 646 zł | 5 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 872475-B21 300 GB 10 000 obr. /min (SAS 12G) SSF | od 557 zł | 20 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 507284-001 300 GB 507284-001 | od 273 zł | 6 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 627117-B21 300 GB 627117-B21 | od 548 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 507127-B21 300 GB HP Proliant | od 609 zł | 4 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 652572-B21 450 GB | od 1 008 zł | 4 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 507610-B21 500 GB | od 1 255 zł | 3 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 581311-001 600 GB | od 869 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 781516-B21 600 GB 10000 obr./min | od 975 zł | 4 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 652583-B21 600 GB HPE Proliant | od 948 zł | 5 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 581286-B21 600 GB HP Proliant | od 296 zł | 7 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 652589-B21 900 GB 652589-B21 | od 422 zł | 5 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" C8S59A 900 GB C8S59A | od 1 107 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 619291-B21 900 GB pamięć podręczna 64 MB | od 1 122 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 697574-B21 1.2 TB 697574-B21 | od 1 557 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 718160-B21 1.2 TB 718160-B21 | od 1 295 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 718162-B21 1.2 TB SAS 6G | od 1 192 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 781518-B21 1.2 TB SAS 12G | od 1 118 zł | 6 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 791034-B21 1.8 TB 791034-B21 | od 1 665 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 765466-B21 2 TB | od 2 181 zł | 5 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" P28505-B21 2 TB P28586-B21 | od 2 687 zł | 3 oferty |
Polecamy