Dysk twardy HP Server SAS 2.5" 652589-B21 900 GB 652589-B21
Wideo 2 |
HP Server SAS 2.5" 652589-B21 900 GB 652589-B21 72 GB 10000 obr./min 146 GB 431958-B21 146 GB 432320-001 146 GB 504062-B21 146 GB 512744-001 146 GB pamięć podręczna 16 MB 300 GB300 GB300 GB300 GB 10 000 obr./min (SAS 12G) 300 GB 10 000 obr. /min (SAS 12G) SSF 300 GB 507284-001 300 GB HP Proliant 450 GB500 GB600 GB 10000 obr./min 600 GB HPE Proliant 600 GB HP Proliant 900 GB 652589-B21 900 GB C8S59A 1.2 TB 697574-B21 1.2 TB 718160-B21 1.2 TB SAS 6G 1.2 TB SAS 12G 1.8 TB 791034-B21 1.8 TB J9F49A 2 TB2 TB P28586-B21 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Server SAS 2.5" 652589-B21 900 GB 652589-B21
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP 652589-B21-900GB 6G SAS 10K rpm SFF 25" | 422 zł |
Hewlett Packard Enterprise 900GB 6G SAS SFF 2.5" dysk 652589-B21 | 1 291 zł |
Dysk serwerowy HP 900GB 2.5'' SAS-2 (6Gb/s) (652589-B21) | 1 179 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 652589-B21 - PA | 1 188 zł |
Hewlett Packard Enterprise 900GB 6G SAS SFF 2.5" dysk 652589-B21 | 1 291 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje HP Server SAS 2.5" 652589-B21
Ceny na HP Server SAS 2.5" 652589-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 2.5" 375861-B21 72 GB 10000 obr./min | od 668 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 431958-B21 146 GB 431958-B21 | od 705 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 432320-001 146 GB 432320-001 | od 596 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 504062-B21 146 GB 504062-B21 | od 1 392 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 512744-001 146 GB 512744-001 | od 1 199 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 507125-B21 146 GB pamięć podręczna 16 MB | od 663 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 759208-B21 300 GB | od 1 443 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 652564-B21 300 GB | od 294 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 652611-B21 300 GB | od 594 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 785067-B21 300 GB 10 000 obr./min (SAS 12G) | od 647 zł | 4 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 872475-B21 300 GB 10 000 obr. /min (SAS 12G) SSF | od 587 zł | 18 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 507284-001 300 GB 507284-001 | od 273 zł | 9 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 507127-B21 300 GB HP Proliant | od 613 zł | 4 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 652572-B21 450 GB | od 1 325 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 507610-B21 500 GB | od 1 255 zł | 3 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 781516-B21 600 GB 10000 obr./min | od 976 zł | 3 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 652583-B21 600 GB HPE Proliant | od 948 zł | 3 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 581286-B21 600 GB HP Proliant | od 296 zł | 3 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 652589-B21 900 GB 652589-B21 | od 422 zł | 5 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" C8S59A 900 GB C8S59A | od 1 109 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 697574-B21 1.2 TB 697574-B21 | od 1 557 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 718160-B21 1.2 TB 718160-B21 | od 1 245 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 718162-B21 1.2 TB SAS 6G | od 1 194 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" 781518-B21 1.2 TB SAS 12G | od 1 126 zł | 5 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 791034-B21 1.8 TB 791034-B21 | od 1 826 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 2.5" J9F49A 1.8 TB J9F49A | od 1 418 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" 765466-B21 2 TB | od 2 182 zł | 4 oferty | ||
HP Server SAS 2.5" P28505-B21 2 TB P28586-B21 | od 2 680 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →