Bojler Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 (3626294)
Zdjęcia 5 |
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny ARISTON Velis WIFI O 50 1.5 KW 45 l | 1 350 zł |
BOJLER PODGRZEWACZ ELEKTRYCZNY ARISTON VELIS WIFI 0 50 ZBIORNIK CIEPŁA WO | 1 267 zł |
Bojler Ariston Velis WiFi O 50 1.5 kW (3626294) | 1 584 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Velis WIFI O 50 1.5 KW 45 l 3626294 | 1 350 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50
Ceny na Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 | od 1 267 zł | 9 oferty | ||
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 80 | od 1 499 zł | 8 oferty | ||
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 100 | od 1 581 zł | 5 oferty |
Polecamy