Zmywarka do zabudowy Hotpoint-Ariston HIC 3C26N WF
Zdjęcia 9 |
Wbudowana wysokowydajna zmywarka przeznaczona do zmywania 14 kompletnych zestawów. Obsługuje mycie strefowe 3D i suszarkę kondensacyjną z ActiveDry. Wyposażony w ekonomiczny silnik inwerterowy oraz intuicyjny cyfrowy system sterowania z wyświetlaczem LED. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, nastawiony na zaspokajanie potrzeb domowych 4-7 osobowej rodziny. Bez problemu poradzi sobie ze sprzątaniem naczyń po uroczystości rodzinnej lub przyjęciu w dużej zaprzyjaźnionej firmie.
Komora robocza zmywarki Hotpoint-Ariston HIC 3C26N WF wykonana jest ze stali nierdzewnej o jakości spożywczej, a markowa technologia 3D Zone Wash kieruje silne strumienie wody z trzech stron, gwarantując pełne pokrycie i doskonałe czyszczenie. Trójpoziomowa konstrukcja koszy Flexiload jest wygodna do szybkiego ładowania i rozładowywania przedmiotów, a przekształcalne elementy dolnego kosza umożliwiają zmywanie naczyń, rondli i garnków w pralce. Cyfrowy system sterowania obsługuje 9 głównych programów (w tym szybki, cichy i ekonomiczny). Posiada pełną ochronę przed wyciekami oraz sygnalizację akustyczną.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Kup Hotpoint-Ariston HIC 3C26N WF
Hotpoint-Ariston Zmywarka do zabudowy HIC3C26NWF Net Net HZHOTW60I3C26NW | 1 699 zł |
Hotpoint-Ariston Zmywarka do zabudowy HIC3C26NWF Net Net 125086 | 1 699 zł |
Zmywarka HOTPOINT ARISTON HIC3C26NWF I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 1 639 zł |