Zmywarka do zabudowy Smeg STL332CH
Zdjęcia 10 |
Smeg STL332CH
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:13
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:11 szt.
Zużycie wody:9 l
Poziom hałasu:43 dB
Szerokość:59.8 cm
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne STL332CH
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg STL332CH
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zmywarka do naczyń Smeg Universal srebrny STL332CH | 4 773 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zmywarka SMEG STL332CH | 60cm | linia UNIVERSAL do5LAT | 4 541 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zmywarka do zabudowy SMEG STL332CH | 60cm | linia UNIV | 4 375 zł |
Zmywarka SMEG STL332CH - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidua | 3 965 zł |
Zmywarka SMEG STL332CH -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 3 965 zł |
Zmywarka SMEG STL332CH - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidua | 3 965 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →