Zmywarka do zabudowy Smeg ST363CL
Zdjęcia 10 |
Smeg ST363CL
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:13
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:10 szt.
Zużycie wody:9 l
Poziom hałasu:47 dB
Szerokość:59.8 cm
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ST363CL
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg ST363CL
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zmywarka Zintegrowana SMEG ST363CL tacka 3 | 4 828 zł |
Zmywarka do zabudowy Smeg czarny ST363CL | 4 588 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zmywarka SMEG ST363CL | 60cm | linia UNIVERSAL do5LATP | 4 364 zł |
Zmywarka do zabudowy SMEG ST363CL | 60cm | linia UNIVERSAL 5LATGWARANCJI|d | 4 205 zł |
Zmywarka SMEG ST363CL - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidual | 3 002 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →