Zmywarka Hotpoint-Ariston HFC 3C26 W C UK biały
Zdjęcia 32 |
Zmywarkę marki Hotpoint-Ariston wyróżnia pojemność zwiększona do 14 kompletów naczyń, a także dobry stosunek ceny do funkcjonalności. Model obsługuje więc 7 programów, w tym trzy automatyczne (intensywny, normalny i szybki), w których główne parametry pracy określa czujnik czystości i inne czujniki. Również w zmywarce Hotpoint-Ariston HFC 3C26 znajduje się ekspresowe i ekologiczne mycie, dezynfekcja i moczenie.
Ten zestaw programów uzupełnia tryb połowy załadunku o możliwość wyboru kosza, w którym umieszczane są naczynia. Przy dużej pojemności model charakteryzuje się ekonomicznym zużyciem zasobów: „nawija” nie więcej niż 265 kW rocznie na liczniku elektrycznym (klasa A ++), a zużycie wody na cykl zaczyna się od 9 litrów. Wśród innych funkcji warto podkreślić obecność timera opóźnionego startu do 24 godzin, systemu regulacji kosza Flexiload oraz funkcji ochrony przed dziećmi.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Kup Hotpoint-Ariston HFC 3C26 W C UK biały
Wszystkie ceny 10 →Hotpoint-Ariston Zmywarka HFC3C26FX HWHOTW603C26FX0 | 1 999 zł |
Zmywarka HOTPOINT ARISTON HFC 3C26 F X | 1 999 zł |
Hotpoint-Ariston Zmywarka HFC3C26FX 124753 | 1 999 zł |
Zmywarka HOTPOINT ARISTON HFC 3C26 F X | 1 999 zł |
Hotpoint-Ariston Zmywarka HFC3C26FX 124753 | 1 999 zł |