Bojler Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 U
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 U 10 l 1.2 kWh przyłącza na dole 10 l 1.2 kWh przyłącza na górze 15 l 1.2 kWh przyłącza na dole 15 l 1.2 kWh przyłącza na górze 30 l 1.5 kWh przyłącza na dole |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
„Kid” Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 U jest przeznaczony do montażu pionowego pod zlewozmywakiem. Model okazał się kompaktowy nawet jak na 15-litrowe rówieśniki, co potwierdzają wymiary „korpusu” 36x36x34,6 cm.
Stalowy „brzuch”
W „łonie” podgrzewacza wody znajduje się zbiornik ze stali szlachetnej pokryty drobno zdyspergowaną emalią AG +. Korozji w jej wnętrzu zapobiega anoda magnezowa. Raz w roku należy sprawdzić anodę i, jeśli to konieczne, ją wymienić. Materiał zewnętrznej „obudowy” bojlera jest połączonym tworzywem sztucznym.
Rentowność
Uchwyt termostatu bojlera umieszczony jest bezpośrednio na „elewacji”. Jeśli odkręcisz ją „na maksa”, woda w zbiorniku nagrzewa się do temperatury 80 °C. Generalnie model potrzebuje około 44 minut na podgrzanie pełnego zbiornika wody do temperatury 45 °C. „Czysty” czas. Owszem, bojler podgrzewa wodę wolniej niż jego „koledzy z klasy”, ale też mądrze zużywa energię - moc elektryczna podgrzewacza wody wynosi 1200 w.
To samo miejsce
Rury doprowadzane są do bojlera od góry. Podobny model z dolnym wylotem rur łączących nosi nazwę Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15. Podgrzewacz wody jest łatwy w instalacji, łatwy w utrzymaniu i bezpretensjonalny w działaniu. Samo jego miejsce znajduje się pod zlewem kuchennym lub zlewozmywakiem na wsi, gdzie potrzeba niewielkich ilości gorącej wody do mycia naczyń i wykonywania podstawowych zabiegów higienicznych.
Modyfikacje Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 U
Ceny na Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 U |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 | od 487 zł | 1 oferta | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 U | od 487 zł | 2 oferty | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 | od 643 zł | 1 oferta | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 U | od 574 zł | 1 oferta | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 30 | od 643 zł | 1 oferta |