Prostownica Hot Tools Purple Ceramic
Zdjęcia 8 |
Hot Tools Purple Ceramic |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hot Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hot Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hot Tools Purple Ceramic
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SALON HOT TOOLS PRO SIGNATURE PROSTOWNICA CYFROWA 25MM złote płytki tytano | 322 zł |
HOT TOOLS Purple Gold Pro Signature Straightener Prostownice Damski | 286 zł |
HOT TOOLS Pro Signature Salon Glätteisen Prostownica 1 szt. | 200 zł |
Prostownica do włosów HOT TOOLS Signature Series HTST2578 | 288 zł |
Hot Tools Signature Series HTST2578 Prostownica do włosów z pływającymi pł | 309 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →