Prostownica Hot Tools Black Gold Evolve 32 mm
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Hot Tools Black Gold Evolve 32 mm 25 mm32 mm |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hot Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hot Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hot Tools Black Gold Evolve 32 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hot Tools Evolve tytanowa fryzura - czarna i złota 32 mm 0078729471234 | 751 zł |
Hot Tools Black Gold Evolve 32 mm | 743 zł |
Hottools Evolve Black Gold prostownica do włosów 32 mm | 1 072 zł |
Hot Tools Prostownica do włosów 32mm Evolve gold titanium UNBOXED | 849 zł |
Hot Tools Evolve Black Gold Titanium, prostownica do włosów z akcesoriami, | 750 zł |
Hot Tools Evolve prostownica złota tytanowa 32 mm 271230 | 906 zł |
Hot Tools Prostownica do włosów 32mm z akcesoriami Evolve gold titanium | 764 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hot Tools Black Gold Evolve 32 mm
Ceny na Hot Tools Black Gold Evolve 32 mm |
---|---|---|---|---|
Hot Tools Black Gold Evolve 25 mm | od 538 zł | 3 oferty | ||
Hot Tools Black Gold Evolve 32 mm | od 743 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →