Prostownica Hot Tools Black Gold Evolve 25 mm
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Hot Tools Black Gold Evolve 25 mm 25 mm32 mm |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hot Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hot Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hot Tools Black Gold Evolve 25 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hot Tools Limitowana edycja czarne złoto Evolve tytanowe żelazko do styliz | 538 zł |
Hot Tools Black Gold Evolve 25 mm | 711 zł |
Hot Tools Prostownica do włosów 25mm z akcesoriami Evolve gold titanium | 764 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hot Tools Black Gold Evolve 25 mm
Ceny na Hot Tools Black Gold Evolve 25 mm |
---|---|---|---|---|
Hot Tools Black Gold Evolve 25 mm | od 538 zł | 3 oferty | ||
Hot Tools Black Gold Evolve 32 mm | od 743 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →