Lokówka Hot Tools Black Gold Curlbar 32 mm
Zdjęcia 5 |
Hot Tools Black Gold Curlbar 32 mm 25 mm32 mm |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hot Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hot Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hot Tools Black Gold Curlbar 32 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hot Tools Black Gold Curl Bar 32 mm | 500 zł |
Hottools Curl Bar Black lokówka do włosów 32 mm | 657 zł |
Hot Tools Professional Curl Bar 32mm Lokówka łamana do włosów | 521 zł |
Hot Tools Curl Bar, lokówka łamana 32mm | 506 zł |
Modyfikacje Hot Tools Black Gold Curlbar 32 mm
Ceny na Hot Tools Black Gold Curlbar 32 mm |
---|---|---|---|---|
Hot Tools Black Gold Curlbar 25 mm | od 479 zł | 3 oferty | ||
Hot Tools Black Gold Curlbar 32 mm | od 500 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →