Lokówka Hot Tools Black Gold Curlbar Set
Zdjęcia 6 |
Hot Tools Black Gold Curlbar Set |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hot Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hot Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hot Tools Black Gold Curlbar Set
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HOT TOOLS Curl Bar Set Black Gold HOT112798 | 1 216 zł |
Hottools CurlBar Black Gold Set lokówka do włosów 1 szt. | 1 543 zł |
Hot Tools Lokówka łamana z wymiennymi końcówkami Curl bar set black | 989 zł |
Hot Tools Curlbar Set Black Gold, lokówka łamana z wymiennymi końcówkami | 950 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →