Pralka Hisense WDQR 1014 EVAJM biały (20003525)
Zdjęcia 11 |
Hisense WDQR 1014 EVAJM biały biały szary |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hisense 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hisense.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hisense WDQR 1014 EVAJM biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralko-suszarka HISENSE WDQR1014EVAJM Autodozowanie | 3 100 zł |
Pralko-suszarka HISENSE WDQR1014EVAJM Autodozowanie | 3 100 zł |
Modyfikacje Hisense WDQR 1014 EVAJM
Ceny na Hisense WDQR 1014 EVAJM |
---|---|---|---|---|
Hisense WDQR 1014 EVAJM biały | od 3 100 zł | 3 oferty | ||
Hisense WDQR 1014 EVAJMT szary | od 3 100 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →