Pralka LG F4D1675YW biały
Zdjęcia 14 |
LG F4D1675YW biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LG F4D1675YW biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Pralko-suszarka LG F4D1675YW 11/6kg ThinQ TurboWash Biały, Czarne drzwi | 3 559 zł |
Pralko-suszarka LG F4D1675YW | 3 299 zł |
LG F4D1675YW 60cm 11/6kg | 3 299 zł |
Pralko-suszarka LG F4D1675YW | 3 299 zł |
Pralko-suszarka LG F4D1675YW 11/6kg 1400 obr./min. TurboWash360 Smart Thin | 3 799 zł |
LG F4D1675YW 60cm 11/6kg | 3 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →