Karm dla psów Hills SP Puppy Small/Mini Chicken 6 kg
od 149 do 348 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Hills SP Puppy Small/Mini Chicken 6 kg 3 kg6 kg |
|
Odpowiednia dla szczeniąt do 1 roku życia i ciężarnych/karmiących suk o wadze do 10 kg jako dorosłych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Hills Science Plan
od 140 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kukurydza, białko jagnięce, gluten kukurydziany, mąka sojowa, ryż mielony, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 146 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 260 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, ryż, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 214 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz zwierzęcy, składniki mineralne, olej rybny, super premium
od 86 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, na serce, v sostave: mąka z kurczaka i indyka, pszenica, ryż, kukurydza, tłuszcz, jęczmień, owies, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryby morskie, podroby, zboża, cukry, jaja, super premium
od 98 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 223 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 7. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: mąka, pszenica, kukurydza, tłuszcz, ryż, hydrolizat białka, składniki mineralne, super premium
od 222 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka/indyka, mąka, hydrolizat, wysłodki buraczane, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: mączka z kurczaka, skrobia, ziemniaki, tłuszcz, groszek, białko, olej, składniki mineralne, super premium
od 61 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: kurczak, łosoś, super premium
od 142 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, na serce, v sostave: mąka z kurczaka i indyka, pszenica, ryż, kukurydza, tłuszcz, jęczmień, owies, klasa: super premium
od 102 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 278 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kukurydza, pszenica, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz, mączka z kaczki, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso kurczaka, zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 54 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, ryba, wołowina, super premium
Modyfikacje Hills SP Puppy Small/Mini Chicken
Ceny na Hills SP Puppy Small/Mini Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Puppy Small/Mini Chicken 3 kg | od 146 zł | 1 oferta | ||
Hills SP Puppy Small/Mini Chicken 6 kg | od 149 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 199 zł
sucha karma, 8.5 kg, poroda: małe, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 153 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 98 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 162 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium