Корм для собак Hills SP Puppy Small/Mini Chicken 6 кг
Hills SP Puppy Small/Mini Chicken 6 kg |
|
Підходить для цуценят до 1 року та для вагітних/годуючих собак вагою до 10 кг у дорослому віці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Puppy Small/Mini Chicken 6 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hill's Science Plan PuppyAby Twoje szczenię mogło pewnie wkroczyć w dorosłe życie, potrzebuje zbilansowanej kompozycji niezbędnych do życia składników odżywczych. Dokładnie to zapewnia karma Hill's Science Plan Puppy 1 Small Mini (kurczak) – pożywienie, które sprawi, że Twoje szczenię będzie zdrowe i silne. Ponadto karma zawiera specjalną mieszankę przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 180 zł |
Hill's Science Plan PuppyAby Twoje szczenię mogło pewnie wkroczyć w dorosłe życie, potrzebuje zbilansowanej kompozycji niezbędnych do życia składników odżywczych. Dokładnie to zapewnia karma Hill's Science Plan Puppy 1 Medium (jagnięcina z ryżem) – pożywienie, które sprawi, że Twoje szczenię będzie zdrowe i silne. Ponadto karma zawiera specjalną mieszankę przeciwutleniac Bitiba.plПоскаржитись | 258 zł |
Hill's Science Plan PuppyAby Twoje szczenię mogło pewnie wkroczyć w dorosłe życie, potrzebuje zbilansowanej kompozycji niezbędnych do życia składników odżywczych. Dokładnie to zapewnia karma Hill's Science Plan Puppy 1 Small Mini (kurczak) – pożywienie, które sprawi, że Twoje szczenię będzie zdrowe i silne. Ponadto karma zawiera specjalną mieszankę przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 353 zł |
Hill's Science Plan PuppyAby Twoje szczenię mogło pewnie wkroczyć w dorosłe życie, potrzebuje zbilansowanej kompozycji niezbędnych do życia składników odżywczych. Dokładnie to zapewnia karma Hill's Science Plan Puppy 1 Medium (jagnięcina z ryżem) – pożywienie, które sprawi, że Twoje szczenię będzie zdrowe i silne. Ponadto karma zawiera specjalną mieszankę przeciwutleniac Bitiba.plПоскаржитись | 510 zł |
Серія Hills Science Plan
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки та індички, жир, перевар, олія, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 137 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, злаки, клас: суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка 23%, борошно індички, рис, глютен, жир, олія, морква, суперпреміум
від 308 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, для суглобів, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, борошно з горохових висівок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 11 років, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, індичка, пшениця, кукурудза, борошно, жир, рис, мінерали, олія, суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, злаки, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, для суглобів, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, борошно з глютену, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, індичка пшениця, борошно, рис, кукурудза, жир, олія, мінерали, суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Модификації Hills SP Puppy Small/Mini Chicken
Ціни на Hills SP Puppy Small/Mini Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Puppy Small/Mini Chicken 1.5 кг | від 60 zł | 3 пропозиції | ||
Hills SP Puppy Small/Mini Chicken 3 кг | від 75 zł | 4 пропозиції | ||
Hills SP Puppy Small/Mini Chicken 6 кг | від 180 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 189 zł
сухий корм, 8.5 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 225 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 125 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум