Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CE56D8T-IT3Z
Hikvision DS-2CE56D8T-IT3Z |
|
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CE56D8T-IT3Z
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hikvision DS-2CE56D8T-IT3 Zewnętrzna kamera na podczerwień 8 mm 2MP HD-AHD | 371 zł |
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS DS-2CE56D8T-IT3ZF(2.7-13.5MM) - 1080p Hik | 430 zł |
Kamera DS-2CE56D8T-IT3ZF(2.7-13.5mm) 2MP Hikvision | 763 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kamera Turbo-HD Hikvision DS-2CE56D8T-IT3ZE(2.8-12mm | 488 zł |
Kamera DS-2CE56D8T-IT3ZE(2.7-13.5mm) 2MP Hikvision | 803 zł |
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS DS-2CE56D8T-IT3ZF(2.7-13.5MM) - 1080p Hik | 438 zł |
Hikvision DS-2CE56D8T-IT3ZF - Szybka wysyłka, Możliwy montaż, Upusty dla i | 763 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kamery do monitoringu Hikvision DS-2CE56D8T-IT3Z:
- Minimalne oświetlenie 0,005 luksa
PolecamyPorównaj w tabeli →