Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE56D8T-IT3Z
Hikvision DS-2CE56D8T-IT3Z |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE56D8T-IT3Z
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hikvision DS-2CE56D8T-IT3 Zewnętrzna kamera na podczerwień 8 mm 2MP HD-AHD | 371 zł |
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS DS-2CE56D8T-IT3ZF(2.7-13.5MM) - 1080p Hik | 430 zł |
Kamera DS-2CE56D8T-IT3ZF(2.7-13.5mm) 2MP Hikvision | 763 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kamera Turbo-HD Hikvision DS-2CE56D8T-IT3ZE(2.8-12mm | 488 zł |
Kamera DS-2CE56D8T-IT3ZE(2.7-13.5mm) 2MP Hikvision | 803 zł |
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS DS-2CE56D8T-IT3ZF(2.7-13.5MM) - 1080p Hik | 438 zł |
Hikvision DS-2CE56D8T-IT3ZF - Szybka wysyłka, Możliwy montaż, Upusty dla i | 763 zł |
Додаткові функції і можливості камери відеоспостереження Hikvision DS-2CE56D8T-IT3Z:
- Мінімальне освітлення — 0.005 люкс
РекомендуємоПорівняти в таблиці →