Цифровий NVR відеореєстратор Dahua NVR4104HS-4KS2/L
Фото 3 |
Dahua NVR4104HS-4KS2/L |
|
Загальна пропускна спроможність 80 Мбіт/с.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua NVR4104HS-4KS2/L
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NET Video Recorder 4CH/NVR4104HS-4KS2/L DAHUA 6939554981494 | 625 zł |
Rejestrator Ip Nvr4104Hs-4Ks2/L 4 Kanały Dahua | 368 zł |
Rejestrator IP DAHUA NVR4104HS-4KS2/L | 507 zł |
Rejestrator IP NVR4104HS-4KS2/L 4CH Dahua | 540 zł |
Rejestrator IP Dahua NVR4104HS-4KS2/L na 4 kamer IP do 8MPx | 479 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Dahua NVR4104HS-4KS2/L
Ціни на Dahua NVR4104HS-4KS2/L |
---|---|---|---|---|
Dahua NVR4104HS-4KS2/L | від 368 zł | 10 пропозицій | ||
Dahua NVR4108HS-4KS2/L | від 373 zł | 15 пропозицій | ||
Dahua NVR4116HS-4KS2/L | від 408 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →