Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CD1021-I(F) 2.8 mm
Zdjęcia 11 |
Hikvision DS-2CD1021-I(F) 2.8 mm |
|
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CD1021-I(F) 2.8 mm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hikvision DS-2CD1021-I28MM DS-2CD1021-IF28mm | 352 zł |
Hikvision DS-2CD1021-I(2.8mm)(F) MOHIKKAMP315998 | 186 zł |
Hikvision DS-2CD1021-I(2.8mm)(F) 122843 | 195 zł |
Kamera IP Hikvision DS-2CD1021-I (F) 2.8mm | 308 zł |
Kamera Ip DS-2CD1021-I 2MPx 1920x1080p 2.8mm Hikvision tubowa | 234 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →