Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CD1121-I(F) 2.8 mm
Zdjęcia 5 |
Hikvision DS-2CD1121-I(F) 2.8 mm |
|
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CD1121-I(F) 2.8 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kamera Ip Hikvision Ds-2Cd1121 | 448 zł |
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1121-I (F) (2.8mm) | 330 zł |
Hikvision DS-2CD1121-I (F) (2.8mm) | 400 zł |
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1121-I (F) (2.8mm) | 438 zł |
Hikvision DS-2CD1121-I (F) (2.8mm) | 492 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →