Cyfrowy wideorejestrator NVR Imou NVR1104HS-W-S2
Wideo 2 |
Imou NVR1104HS-W-S2 na 4 kanałyna 8 kanałów |
|
Wyposażony w moduł Wi-Fi i anteny wzmacniające sygnał.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imou 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imou.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Imou NVR1104HS-W-S2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Imou NVR 4 CH system monitoringu wideo sieć nagrywarka wideo bezprzewodowa | 373 zł |
REJESTRATOR WIFI IMOU NVR1104HS-W-S2 | 289 zł |
IMOU REJESTRATOR WIFI NVR1104HS-W-S2 | 279 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Imou NVR1104HS-W-S2
Ceny na Imou NVR1104HS-W-S2 |
---|---|---|---|---|
Imou NVR1104HS-W-S2 | od 279 zł | 3 oferty | ||
Imou NVR1108HS-W-S2 | od 349 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →