Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CE16D0T-IRF(C) 2.8 mm
Zdjęcia 11 |
Hikvision DS-2CE16D0T-IRF(C) 2.8 mm 2022 rok |
|
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CE16D0T-IRF(C) 2.8 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kamera Ahd, Hd-Cvi, Hd-Tvi, Pal Ds-2Ce16D0T-Irf(2.8Mm)(C) - 1080P Hikvisio | 152 zł |
KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE16D0T-IRF (2.8mm) | 140 zł |
Kamera DS-2CE16D0T-IRF(2.8mm)(C) 2MP Hikvision | 267 zł |
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16D0T-IRF(2.8mm)(C) - 1080p Hikvisio | 160 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →