Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CE16H0T-ITF(C) 2.8 mm
Zdjęcia 12 |
Hikvision DS-2CE16H0T-ITF(C) 2.8 mm 2020 rok |
|
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CE16H0T-ITF(C) 2.8 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kamera Ahd, Hd-Cvi, Hd-Tvi, Pal Ds-2Ce16H0T-Itf(2.8Mm)(C) - 5 Mpx Hikvisio | 169 zł |
Kamera DS-2CE16H0T-ITF(2.8mm)(C) 5MP Hikvision | 341 zł |
KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE16H0T-ITF (2.8mm) (C) | 143 zł |
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16H0T-ITF(2.8MM)(C) - 5 Mpx Hikvisio | 171 zł |
Modyfikacje Hikvision DS-2CE16H0T-ITF(C) 2.8 mm
Ceny na Hikvision DS-2CE16H0T-ITF(C) 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CE16H0T-ITF(C) 2.4 mm | od 369 zł | 1 oferta | ||
Hikvision DS-2CE16H0T-ITF(C) 2.8 mm | od 143 zł | 4 oferty | ||
Hikvision DS-2CE16H0T-ITF(C) 3.6 mm | od 369 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →