Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CD1023G0E-I(C)
Zdjęcia 3 |
Hikvision DS-2CD1023G0E-I(C) |
|
Modyfikacja o numerze artykułu (C) to zaktualizowana modyfikacja kamery DS-2CD1023G0E-I.
Zdarza się to przy ogniskowych 2,8 i 4 mm, sprawdź u sprzedawców.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CD1023G0E-I(C)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1023G0E-I (2.8mm) (C) | 292 zł |
Kamera IP Hikvision Kamera IP HIKVISION DS-2CD1023G0-EI(2.8mm)(C) | 229 zł |
Kamera Ip Ds-2Cd1023G0E-I(2.8Mm)(C) - 1080P Hikvision | 372 zł |
Kamera IP HIKVISION DS-2CD1023G0E-I(2.8mm)(C) 1920 x 1080 | 340 zł |
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1023 | 254 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →