Kamera Wi-Fi Hikvision DS-2CV2021G2-IDW(E) 2.8 mm
Zdjęcia 9 |
Hikvision DS-2CV2021G2-IDW(E) 2.8 mm |
|
Zewnętrzna kamera kopułkowa marki Hikvision to rozwiązanie do monitoringu zewnętrznego. Można to przypisać przedstawicielom średniego segmentu cenowego. Model umożliwia różne możliwości łączenia i przesyłania danych, a mianowicie przewodowo (LAN) lub przez Wi-Fi. W tym drugim przypadku, dzięki dwóm antenom na korpusie, zasięg komunikacji w otwartej przestrzeni powinien sięgać 120 metrów.
Gotowość do użytkowania w różnych warunkach atmosferycznych potwierdza stopień ochrony IP66 oraz mrozoodporność do -30°C. Kamera bezpieczeństwa Hikvision DS-2CV2021G2-IDW(E) 2,8 mm wyposażona jest w typowy obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm z polem widzenia w poziomie 112 stopni, a także w sensor 2 MP z przysłoną f/1.6 i podświetleniem DWDR+BLC technologie kompensacyjne. Użytkownicy mogą liczyć na dość wyraźny obraz o rozdzielczości 1920x1080 pikseli i szybkości odświeżania do 25 kl./s.
Informacyjność w całkowitej ciemności powinna zapewniać podczerwone oświetlenie EXIR o zasięgu 30 metrów. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany głośnik i mikrofon, pozwalające na organizowanie informacji zwrotnej (komunikacja głosowa z gośćmi), obecność czujnika ruchu, możliwość konfiguracji i sterowania modelem z poziomu aplikacji mobilnej. Dane do archiwum możesz zapisać na karcie pamięci, serwerze NAS lub rejestratorach sieciowych z protokołami ONVIF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Kup Hikvision DS-2CV2021G2-IDW(E) 2.8 mm
KAMERA IP DS-2CV2021G2-IDW(2.8MM)(E) Wi-Fi - 1080p Hikvision | 463 zł |
Kamera WiFi IP Hikvision DS-2CV2021G2-IDW(2.8MM)(E) Mikrofon MicroSD | 499 zł |
KAMERA IP DS-2CV2021G2-IDW(2.8MM)(E) Wi-Fi - 1080p Hikvision | 471 zł |