Namiot High Peak Kira 5 (926275)
Zdjęcia 5 |
Pojemny namiot marki High Peak to rozwiązanie ze średniej półki cenowej, przeznaczone na rodzinne wypady na łono natury w ciepłym sezonie. Model jest dobrze przygotowany zarówno na krótkotrwałe opady (wodoodporność markizy poliestrowej to 3000 mm słupa wody), jak i na palące promienie słoneczne (ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym odpowiada wysokiemu współczynnikowi UV 80).
Dobrą stabilność przy wietrznej pogodzie i ogólną wytrzymałość mechaniczną zapewniają gęste łuki (średnica 9,5 mm) wykonane z włókna szklanego: ich trójca tworzy półkulistą ramę. Namiot High Peak Kira 5 zapewnia jedną dużą sypialnię o wymiarach 210x280 cm, która może pomieścić 4 - 5 osób, bardziej komfortowe warunki zapewnione są dla czterech, ponieważ wtedy każda będzie miała szerokość 70 cm. Z pokoju wypoczynkowego jest jedno wyjście do przedsionka o długości 140 cm, az niego dwa wyjścia na ulicę. Inne cechy wyposażenia modelu to obecność moskitier, zawór wentylacyjny do wentylacji, pętelka na latarnię i kieszenie do umieszczania drobnych przedmiotów. Produkt waży 6,2 kg, co nie jest dużo jak na standardy 5-osobowego rozwiązania kempingowego.
Kup High Peak Kira 5
Wszystkie ceny 10 →Namiot High Peak Kira 5 jasnoszary 10376 | 791 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kira 5 jasnoszary | 798 zł |
Namiot High Peak Kira 5 (5-osobowy) | 824 zł |
High Peak, Namiot, Kira 5 10376 | 980 zł |
Namiot High Peak Kira 5 (5-osobowy) | 824 zł |
Modyfikacje High Peak Kira 5
Ceny na High Peak Kira 5 |
---|---|---|---|---|
High Peak Kira 3 | od 489 zł | 9 oferty | ||
High Peak Kira 4 | od 519 zł | 8 oferty | ||
High Peak Kira 5 | od 699 zł | 11 oferty |