Zestaw natryskowy Hansgrohe Croma Select E 26582400
Zdjęcia 3 |
Hansgrohe Croma Select E 26582400 |
|
Przełączanie rodzajów strumienia za pomocą przycisku Select
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Croma Select E 26582400
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hansgrohe croma select e vario shower set 0.65 m | 475 zł |
Zestaw Prysznicowy Croma Select E Vario 26582400 Hansgrohe | 415 zł |
Zestaw natryskowy Select E Hansgrohe | 429 zł |
HANSGROHE 26582400 Zestaw prysznicowy Croma Select E Vario 0,65 m | 347 zł |
Zestaw prysznicowy Hansgrohe Croma Select E Vario z drążkiem 65 cm 2658240 | 899 zł |
Hansgrohe Croma Select E Zestaw prysznicowy Vario 0,65 m biały/chrom 26582 | 427 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu prysznicowego Hansgrohe Croma Select E 26582400:
- Funkcja szybkiego odkamieniania (QuickClean)
- Prysznic ręczny regulowany według wysokości za pomocą elementu przesuwnego
PolecamyPorównaj w tabeli →