Opona zimowa Hankook Winter i*cept iZ2 W616 225/60 R16 102T
Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Winter i*cept iZ2 W616 225/60 R16 102T 225/60 R16 102 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Winter i*cept iZ2 W616 225/60 R16 102T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Winter i*cept iZ2 W616 (225/60 R16 102T) 1019945 | 661 zł |
Hankook Winter i*cept iZ2 W616 ( 225/60 R16 102T XL, Nordic compound SBL ) | 656 zł |
Hankook Winter i*cept iZ2 W616 ( 225/60 R16 102T XL, Nordic compound SBL ) | 664 zł |
Modyfikacje Hankook Winter i*cept iZ2 W616 225/60 R16 102T
Ceny na Hankook Winter i*cept iZ2 W616 225/60 R16 102T |
---|---|---|---|---|
Hankook Winter i*cept iZ2 W616 225/60 R16 102T | od 656 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →