Opona letnia Hankook Ventus V12 Evo2 K120 245/45 R18 100Y
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 245/45 R18 100Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus V12 Evo2 K120 245/45 R18 100Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 245/45 ZR18 100Y XL SBL ) 1019376 | 975 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 (245/45 R18 100Y) 1021340 | 786 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( P245/45 ZR18 100Y XL 4PR SBL ) | 814 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 (245/45 R18 100Y) 1019376 | 971 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 245/45 ZR18 100Y XL SBL ) | 987 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( P245/45 ZR18 100Y XL 4PR SBL ) 1021340 | 775 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →