Opona letnia Kleber Dynaxer HP4 225/50 R17 98Y
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer HP4 225/50 R17 98Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer HP4 225/50 R17 98Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Dynaxer HP 4 (225/50 R17 98Y) 690657 | 509 zł |
Opona Kleber 225/50R17 Dynaxer HP4 98Y - opony letnie 690657 | 464 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 225/50 R17 98Y XL ) | 516 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 225/50 R17 98Y XL ) 690657 | 511 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Dynaxer HP4 225/50 R17 98Y
Ceny na Kleber Dynaxer HP4 225/50 R17 98Y |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 225/50 R17 94W | od 464 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 225/50 R17 98V | od 443 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 225/50 R17 98W | od 558 zł | 3 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 225/50 R17 98Y | od 464 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →