Літня шина Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 98Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 98Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 98Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N Fera SU1 ( 225/50 ZR17 98Y XL 4PR RPB ) 14890NXK | 497 zł |
Nexen N Fera SU1 (225/50 R17 98Y) 14890NXK | 474 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 225/50 ZR17 98Y XL 4PR RPB ) | 503 zł |
Opony letnie 225/50R17 98Y N`Fera SU1 Nexen | 412 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 98Y
Ціни на Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 98Y |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 98V | від 492 zł | 8 пропозицій | ||
Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 98W | від 454 zł | 3 пропозиції | ||
Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 98Y | від 412 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →